O mně

Uplynulo zhruba dvacet tři let, co jsem v jedný pražský porodnici přišla na svět. Během těch třiadvaceti let jsem stihla vystřídat několik pražskejch škol, docházet na střední každej den před Václavák, celejch patnáct let tančit folklór, z toho deset folklór moravskej v pražskym souboru, přičichnout velmi důkladně k Moravě, v devatenácti letech se přestěhovat do Brna, o rok a půl později odjet do Budapešti na Erasmus. Proto Pražanda. A proto jihomoravská.

V současný chvíli jsem absolventkou Masarykovy univerzity v Brně, na bakalářskym dvouoboru Historie + Latinský jazyk a literatura. Trvalý bydliště mam v Praze, bydlim v Brně, část rodiny mam v Bratislavě a svýho času jsem strávila půl roku v Budapešti. A všechny tyhle města miluju. Kufr mam místo domácího mazlíčka a když řikám "doma", nejsem si tak uplně jistá, kde to přesně je.

Tenhle blog je publikační amatéřina, zčásti deníček, zčásti výkřik do světa. Baví mě se dělit o zážitky a myšlenky. Baví mě něco tvořit.

Věřim tomu, že člověk má překonávat vlastní strach. Věřim tomu, že nezáleží na tom, kde člověk vyroste, ani na tom, kde žije. Věřim tomu, že člověk nemá mít předsudky. Věřim tomu, že moudrost jde najít jen v něčem, co neznáme. Anebo ve víně. Věřim tomu, že nedělám v životě všechno správně a věřim tomu, že proto jsem taková, jaká jsem.

A tak, prosím, čtěte. Čtěte, ale taky pište, pište, čemu věříte vy.